Magiczny Szczecin

Opis forum


#1 2008-09-26 12:40:13

Arael

Syn swego Ojca

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 710
WWW

Stały termin RPGa

Tak sobie myślę że jak się ustali jeden termin to łatwiej będzie się dopasować ludziom.. Więc jak będziecie już mieć plany na ten rok to napiszcie jaki dzień wam pasuje


You can make me bleed
You can make me cry
You can make me fall
You can make me live or die

Offline

 

#2 2008-09-26 20:42:48

Shinju

Złośliwe demoniątko...

Skąd: Bramy światów
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 81

Re: Stały termin RPGa

Ja w tygodniu mam wolne piątki całe, po za tym luźny mam poniedziałek od 12 jestem wolna, wtorek od rana do wieczora zawalony, a środa czwartek do 17 mnie nie ma.
Po za tym weekendy, póki co nic nie planuję.

Offline

 

#3 2008-09-28 23:21:37

Dacen

Półelf ^^

Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 14

Re: Stały termin RPGa

Hmm... No mi w sumie pasuje wszystko poza środą piątkiem i niedzielą

Offline

 

#4 2008-09-30 11:41:05

Arael

Syn swego Ojca

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 710
WWW

Re: Stały termin RPGa

Jak na razie to nasz plan to rzeźnia.. Codziennie od 8.00 do 16.00 chyba że w poniedziałek (wtedy do 20.00) i nikogo nie obchodzi że okienko wykład nas dobije ><" Pewnie za jakiś tydzień plan i tak się zmieni... Jak plany nam się ustabilizują to sie sądzę na wszelki wypadek powtórzy. Puki co - sobota godziny przedpołudniowe najlepiej bo po południu mam etat jako przytulanka Smoczycy (Arael się załamuje). <chwila zastanowienia> Może pojadę do jakiegoś bardziej ortodoksyjnego elfickiego kraju i pozwolę wziąć się do niewoli? Trochę odpocznę w kamieniołomach :3


You can make me bleed
You can make me cry
You can make me fall
You can make me live or die

Offline

 

#5 2008-10-15 16:45:08

Arael

Syn swego Ojca

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 710
WWW

Re: Stały termin RPGa

Dobra, ja mam taki za pi**** że proponuje ustalić nie jeden dzień  w tygodniu, a w miesiącu Co wy na to?
A tak poza tym to w te sobotę po południu mam prawdo podobnie czas. Więc może by tak??? Najlepiej u mnie bo czas mogę mieć, ale pozwolenia na samotne nocne włuczęgi po mieście to raczej mi Smoczyca nie da <uśmiech masochisty> a ja mam już dosyć kłamania. Co wy na to?


You can make me bleed
You can make me cry
You can make me fall
You can make me live or die

Offline

 

#6 2008-10-15 18:40:13

Shinju

Złośliwe demoniątko...

Skąd: Bramy światów
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 81

Re: Stały termin RPGa

Na to że mistrz Iluzji ma dość kłamania <unosi tylko brew z głębokim zastanowieniem> To ja wezmę twoją fuchę w Darkland dobrze braciszku ^^

A po za tym to jak dla mnie bomba, chętnie wyrwę się z domu tylko muszę być pewna co najmniej dzień przed żeby mnie przypadkiem do prac tragarzowych nie zaciągnęli...

Offline

 

#7 2008-10-16 11:02:03

Arael

Syn swego Ojca

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 710
WWW

Re: Stały termin RPGa

To ja do ciebie jeszcze napisze na kom, ale raczej na 100% mam sobotnie popołudnie, a może i całą sobotę

PS. Co to za motywy z Rochem? Wiesz jak ja się poświęcam pojawiając sie w tej samej co on casoprzestrzeni? Nie chce podzielić losu Vera ><"


You can make me bleed
You can make me cry
You can make me fall
You can make me live or die

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhosting zdjęć jpg strzyżenie psów poznań materace janpol